Bolum fragmani izle, dizi fragmani izle

O Ses Türkiye Jüri Üyeliğinden Kim Ayrıldı Ayrılan İsim

-- Sponsor Reklamlar --
-- Sponsor Reklamlar --

o ses turkiye juri uyeleri ayrilan isim O Ses Türkiye’nin eylül ayında başlayacak olan 3’üncü sezonunun yeni jüri üyesi Ebru Gündeş oldu. Gündeş’in gelişiyle birlikte, programın lokomotifi olarak gösterilen Mustafa Sandal’ın jüri üyeliğinden ayrılacağı öğrenildi. Şok değişiklik hakkında konuşan Ilıcalı, “Ebru’nun bize katılması beni çokmutlu etti. Çok yakında bir sürprizimdaha olabilir” dedi.

HADİSE RAHATLADI

Bir süredir Acun Ilıcalı’nın, Hadise’yi jüri üyeliğinden göndereceği konuşuluyordu. Giden Sandal olunca Hadise rahat bir nefes aldı. Hadise’nin menajeri “Programın yeni sezonunda Hadise yer alacak” diyerek kesin konuştu.

Gizli anlaşma yapıldı mı?

Adım attığı her işten astronomik ücretler alan Ebru Gündeş’in gelişi diğer jüri üyelerini de hareketlendirdi. Gündeş’in kendilerinden daha fazla ücret alıp almayacağını merak eden jüri üyeleri kendi aralarında kulis yapmaya başladı. “Böyle işlerde hiçbir zaman star stardan daha fazla almaz” şeklinde konuştukları öğrenildi. Ancak kulislerde Ilıcalı ile Ebru Gündeş arasında gizli bir anlaşma yapıldığı konuşuluyor.

Kategori: Genel

Yukarı